K
AAA
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
BIP | MOSiR Łomża
BIP | MOSiR Łomża
BIP.gov.pl
    To jest wersja archiwalna z dnia: 12.09.2017, zmieniona z powodu:
    Zmiana danych

    Kontakt

     

    MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W ŁOMŻY

    ul. Zjazd 18, 18-400 Łomża

    Tel./FAX: 86 215 06 05

    NIP: 718-21-02-536

     sekretariat@mosir.lomza.pl

     

    WYKAZ TELEFONÓW OBIEKTÓW MOSiR:

    Sekretariat MOSiR: 86 215 06 05

    Pływalnia ul. Niemcewicza 17A: 86 216 01 08

    Park Wodny ul. Ks. Kard Stefana Wyszyńskiego 15: 86 218 06 92

    Obiekt noclegowy HOSTEL ul. Zjazd 18: 86 216 34 27

    Stadion Miejski ul. Zjazd 18: 86 215 00 12 

    Orlik 2012 ul. Katyńska 3: 728 998 317 

    Port Łomża ul. Żydowska 10: 784 001 446/86 444-10-11


     

    DYREKTOR

    Lp. Imię i nazwisko

    Stanowisko

    e-mail

    telefon

    1. Andrzej Modzelewski Dyrektor sekretariat@mosir.lomza.pl 86 215 06 05

     

    GŁÓWNY KSIĘGOWY

    Lp.

    Imię i nazwisko

    Stanowisko

    e-mail

    telefon

    1. Marian Czarkowski Główny ksiegowy mczarkowski@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05 wew. 104

    696 194 654

     

    DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY

    Lp.

    Imię i nazwisko

    Stanowisko

    e-mail

    telefon

    1,

    Krystyna Łukasiuk

    Kierownik DAG

    klukasiuk@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05

    784 001 467

     

    2.

    Anna Sachmacińska

    Z-ca Kierownika DAG

    asachmacinska@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05

     

    3.

    Teresa Witkowska

    Pomoc administracyjna

    twitkowska@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05

    4.

    Tomasz Kosiorek

    Kierowca

     -

    694 138 749

    86 215 06 05

     

    DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

    Lp.

    Imię i nazwisko

    Stanowisko

    e-mail

    telefon

    1.

    Anna Malinowska

    Starszy księgowy

    malinowska.a@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05 wew.104

    2.

    Justyna Rychter

    Specjalista ds. płac 

    jrychter@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05

    3.

    Bożena Żukowska

    Pomoc administracyjna

     -

    86 215 06 05

    4.

    Sylwia Wysocka

    Specjalista ds administracyjnych

    swysocka@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05

    5. 

    Monika Grygo

    Pomoc administracyjna

       

     

    DZIAŁ ORGANIZACJI IMPREZ I MARKETINGU

    Lp

    Imię i nazwisko

    Stanowisko

    e-mail

    telefon

    1.

    Kamil Walczyk

    Kierownik Działu Organizacji Imprez i Marketingu

    kwalczyk@mosir.lomza.pl

    696 198 988

    86 215 06 05 wew.102

    2.

    Maciej Jankowski

    Specjalista d/s turystyki i rekreacji

    mjankowski@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05 wew.102

     

    KOMPLEKS OBIEKTÓW SPORTOWO-REKREACYJNYCH

    Lp

    Imię i nazwisko

    Stanowisko

    e-mail

    telefon

    1.

    Beata Godlewska

    Kierownik Kompleksu Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych

    bgodlewska@mosir.lomza.pl

    784 239 655

    86 215 00 12 

    2.

    Karol Szmit

      stadion@mosir.lomza.pl

    784 033 965

    86 215 00 12

     

    KOMPLEKS OBIEKTÓW WODNYCH SPORTOWO - REKREACYJNYCH

    Lp

    Imię i nazwisko

    Stanowisko

    e-mail

    telefon

    1.

    Przemysław Wojciech Chrzanowski

    Kierownik Kompleksu Obiektów Wodnych Sportowo - Rekreacyjnych

    pm2-kierownik@mosir.lomza.pl

    86 218 06 92

    694 138 712

    2.

    Wojciech Samselski

    Referent d/s administracyjnych

    wsamselski@mosir.lomza.pl

    86 218 06 92

    3.

    Dariusz Dobrzycki

    Z-ca Kierownika Kompleksu Obiektów Wodnych Sportowo - Rekreacyjnych

    plywalnia1@mosir.lomza.pl 

    86 216 01 08

    4. Artur Szymanowski Pomoc administracyjna - sprawy administracyjne  arturs@mosir.lomza.pl

    86 216 01 08

     

    KADRY

    Lp

    Imię i nazwisko

    Stanowisko

    e-mail

    telefon

    1.

     Monika Nitkowska

    Kierownik Działu Kadr i Płac

     mnitkowska@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05 wew.105

     

     

    SPECJALISTA DS. BHP

    Lp.

    Imię i nazwisko

    Stanowisko

    e-mail

    telefon

    1. Tomasz Tyl Specjalista ds. BHP ttyl@mosir.lomza.pl

    604 114 148

    86 215 06 05

     


     

    INSTRUKTORZY PŁYWANIA

    531 331 990 - Instruktor Sandra Kopańczyk

    605 072 461 - Instruktor - Janusz Krasowski

    508 569 811 - Instruktor - Bartosz Kutny

    506 463 092 - Instruktor - Rafał Poreda

    518 117 286 - Instruktor Kamil Ptak

    505 860 926 - Instruktor - Daniel Pupek

    507 071 508 - Instruktor - Janusz Pupik

    798 608 673 - Instruktor - Arkadiusz Rutkowski

    500 141 680 - Instruktor - Paweł Sikora

     

    INSTRUKTOR AQUA FITNESS, FITNESS

    519 831 175 - Katarzyna Smakowska

     

     




    + =
     
    ⇑ do góry strony ⇑
    Opublikował: Maciej Jankowski
    Publikacja dnia: 12.09.2017
    Podpisał: Maciej Jankowski
    Dokument z dnia: 12.09.2017
    Dokument oglądany razy: 1097
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży ul. Zjazd 18 18-400 Łomża Tel/fax: 86 215 06 05 NIP: 718-21-02-536 www.mosir.lomza.pl