K
AAA
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
BIP | MOSiR Łomża
BIP | MOSiR Łomża
BIP.gov.pl

    Kontakt

    MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W ŁOMŻY

    ul. Zjazd 18

    18-400 Łomża

    Tel./fax: 86 215 06 05

    NIP: 718-21-02-536

    REGON: 200289721

    e-mail: sekretariat@mosir.lomza.pl


     

    WYKAZ TELEFONÓW OBIEKTÓW MOSiR:

    Sekretariat MOSiR: 86 215 06 05

    Pływalnia, ul. Niemcewicza 17A: 86 216 01 08

    Park Wodny, ul. Ks. Kard Stefana Wyszyńskiego 15: 86 218 06 92

    Obiekt noclegowy HOSTEL, ul. Zjazd 18: 86 216 34 27

    Stadion Miejski, ul. Zjazd 18: 86 215 00 12

    Boisko Orlik 2012, ul. Katyńska 3: 728 998 317

    Tereny Sportowe Rekreacyjne n/Narwią - Port Łomża, ul. Żydowska 10: 784 001 446/86 444-10-11


     

    L. p.

    Imię i Nazwisko

    Stanowisko

    e-mail

    telefon

    DYREKTOR

    1

    Andrzej Modzelewski

    Dyrektor

    sekretariat@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05


     

    GŁÓWNY KSIĘGOWY

    2

     

    Główny Księgowy

     

    86 215 06 05 wew. 104

     


     

    DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

    3

    Anna Malinowska

    p.o. Głównego Księgowego

    malinowska.a@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05 wew.104

    4

    Bożena Żukowska

    Pomoc administracyjna

    -

    86 215 06 05

    5

    Sylwia Wysocka

    Specjalista ds administracyjnych

    swysocka@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05


     

    DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY

    6

    Krystyna Łukasiuk

    Kierownik DAG

    klukasiuk@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05

    784 001 467

    7

    Anna Sachmacińska

    Zastępca Kierownika DAG

    asachmacinska@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05

     

    8

    Teresa Witkowska

    Pomoc administracyjna

    twitkowska@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05

    9

    Janusz Iwanowiec

    Kierowca

     

    694138749


     

    DZIAŁ ORGANIZACJI IMPREZ I MARKETINGU

    10

    Kamil Walczyk

    Kierownik Działu Organizacji Imprez i Marketingu

    kwalczyk@mosir.lomza.pl

    696 198 988

    86 215 06 05 wew.102

    11

    Anna Męczkowska

    Specjalista ds. marketingu

    ameczkowska@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05 wew.102


     

    KOMPLEKS OBIEKTÓW SPORTOWO-REKREACYJNYCH

    12

    Beata Godlewska

    Kierownik Kompleksu Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych

    bgodlewska@mosir.lomza.pl

    784 239 655

    86 215 00 12 

    13

    Karol Szmit

    Pomoc administracyjno - techniczna

    port@mosir.lomza.pl

    784001446


     

    KOMPLEKS OBIEKTÓW WODNYCH SPORTOWO - REKREACYJNYCH

    14

    Przemysław Wojciech Chrzanowski

    Kierownik Kompleksu Obiektów Wodnych Sportowo - Rekreacyjnych

    pm2-kierownik@mosir.lomza.pl

    86 218 06 92

    694 138 712

    15

    Dariusz Dobrzycki

    Zastępca Kierownika Kompleksu Obiektów Wodnych Sportowo - Rekreacyjnych

    plywalnia1@mosir.lomza.pl

    86 216 01 08

    16

    Artur Szymanowski

    Pomoc administracyjna - sprawy administracyjne

    arturs@mosir.lomza.pl

    86 216 01 08


     

    DZIAŁ KADR I PŁAC

    17

    Monika Nitkowska

    Kierownik Działu Kadr i Płac

     mnitkowska@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05 wew.105

    18

    Justyna Rychter

    Specjalista ds. płac 

    jrychter@mosir.lomza.pl

    86 215 06 05

    19

    Monika Grygo

    Pomoc administracyjna

     

    86 215 06 05


     

    SAMODZIELNE STANOWISKO DS.BHP

    20

    Tomasz Tyl

    Specjalista ds. BHP

    ttyl@mosir.lomza.pl

    604 114 148

    86 215 06 05

     

     

     

     




    * =
     
    ⇑ do góry strony ⇑
    Opublikował: Anna Sachmacińska
    Publikacja dnia: 09.05.2019
    Podpisał: Anna Sachmacińska
    Dokument z dnia: 09.05.2019
    Dokument oglądany razy: 1832
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży ul. Zjazd 18 18-400 Łomża Tel/fax: 86 215 06 05 NIP: 718-21-02-536 www.mosir.lomza.pl